Yale YSFB/200/EB1 Fingerprint High Security sejf malý
Kód: AA001424
Neohodnoceno
Skladem u výrobce - Do 3 dnů
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hlavní vlastnosti a funkce:
  • Laserem řezaná dvířka: Poskytují maximální odolnost proti násilnému vniknutí.
Další funkce:
  • Motorizovaný zamykací mechanismus: Obsahuje dvě západky (20 mm) odolné vůči přeříznutí.
  • Nadřazený mechanický zámek: S vysokou mírou zabezpečení a klíčem s jednoduchým profilem.
  • Automatické otevírání dveří: Pro pohodlný přístup.
  • Jasný LCD displej s klávesnicí: Pro snadné ovládání.
  • Osvětlení interiéru: Zajišťuje dobrou viditelnost obsahu sejfu.
  • Vnitřní háčky: Pro zavěšení klíčů a dalších drobných předmětů.
  • Nouzové otevření: Možnost použití 9V baterie pro nouzové otevření při výpadku proudu.
  • Bezpečné upevnění: Trezor je třeba upevnit dodanými montážními prvky na zem nebo do zdi.
Balení obsahuje:
  • 1 x trezor
  • 1 x klíč
  • 4 x baterie AA
  • 1 x sada šroubů pro montáž
  • 1 x uživatelská příručka
Rozměry a kapacita:
  • Vnější rozměry: 200 x 350 x 200 mm
  • Vnitřní rozměry: 192 x 345 x 145 mm
  • Hmotnost: 8,5 kg
  • Objem: 9,6 litru
HIGH SECURITY MOTORISED FINGERPRINT SAFE DATASHEET CZ
HIGH SECURITY MOTORISED FINGERPRINT SAFE FLYER CZ
Doplňkové parametry
Kategorie: Vysoké zabezpečení s otiskem prstu
Záruka: 2 roky
Rozměry vnější: 200 x 350 x 200 mm
Rozměry vnitřní: 192 x 345 x 145 mm